All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ under vehicle inspection system ] match 173 Products.
Multi Energy Color Scanning X Ray Security Baggage Scanner With Penetration 32mm Steel
| Image System: | Multi-energy |
|---|---|
| Tunnel Size: | 1000mm×1000mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
60x40cm Tunnel X Ray Television Introscope Airport X Ray Baggage Scanners
| Tunnel Size: | 60(W)*40(H)cm |
|---|---|
| Description: | X Ray Television Systems |
| Function: | Detection Of Attempts To Carry Prohibited And Undeclared Items To The Facility |
100KV Airport Baggage X Ray Machine 38AWG With 4 Color Scanning Image Display
| Display: | 4 Color Scanning Image |
|---|---|
| Penetration: | 12mm Steel |
| X-ray Generator Voltage: | 100KV |
Dual Energy X Ray Baggage Scanner Machine Display Color Scanning Image SA6550
| Image System: | Dual-energy |
|---|---|
| Channel Size: | 65(W)*50(H)cm |
| Display: | Color Scanning Image |
Conveyor Loading 200kgs X Ray Baggage Scanner Machine With CE FCC Certificates
| X-ray Generator: | 140-160KV |
|---|---|
| Tunnel Size: | 100(W)×80(H)cm |
| Certificates: | CE, FCC |
4 Levels Sensitivity Adjustable Hand Held Security Detector With Low Battery Indicator
| Net Weight:: | 305g |
|---|---|
| Dimension:: | 35* 8 *6(cm) |
| Color:: | Grey |
Two Areas Speakers Security Metal Detector Wand Low Battery With LED Indicators
| Red LED Indicator:: | Alarm |
|---|---|
| Yellow LED Indicator:: | Low Battery |
| Green LED Indicator:: | Power On |
4 Kinds Color Scanning Image Security X-ray Baggage Scanner Machine with 100KV X Ray Tube
| Dual-energy System: | 4 Kinds Color Scanning Image |
|---|---|
| Frame Size: | 1810*680*890mm (L*W*H) |
| Net Weight: | 200kgs/set |
2.0kgs TNT Explosion Bomb Disposal Device Movable Blast Protection Container
| Type: | Movable With Wheels |
|---|---|
| Explosion Inside Max Bearing: | 2.0 Kgs TNT |
| Thickness Of Ball Wall: | 35mm |
60x40cm Tunnel Size X Ray Baggage Scanner Machine 4 Color Scanning Image 38-40AWG
| Tunnel Size: | 60x40cm |
|---|---|
| Screening Image: | 4 Color Scanning Image |
| X-ray Generator: | 140KV |

