All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ under vehicle inspection system ] match 173 Products.
Adjustable Sensitivity Hand Wand Metal Detector Portable 9V Battery Operated
| Sensitivity: | Adjustable |
|---|---|
| Power Supply: | Portable 9V Battery |
| Alarming Way: | Sound Vibration Alerts |
Andriod Operation System AI Facial Recognition Body Temperature Scanners For Epidemic Prevention
| Function: | AI Facial Recognition Body Temperature Scanners |
|---|---|
| Operation System: | Andriod |
| Camera: | Binocular Camera, Support In Vivo Detection |
DC 12V Power Supply Face Recognition Body Temperature Scanner With Infrared Sensor
| Function: | Face Recognition Body Temperature Scanner |
|---|---|
| Hardware CPU: | RK3288 |
| Screen Resolution: | 1920*1080 |
45 Multi-Zone Security Walk Through Metal Detector IP65 Weather-Proof With Aluminum Chassis
| Item Name: | Security Walk Through Metal Detector |
|---|---|
| Weather-proof: | IP65 |
| Head Frame: | Aluminum Chassis |
15W WTMD Walk Through Metal Detector 33 Zones 7 Inch LCD 760mm Width
| Item Name: | Security Walk Through Metal Detector |
|---|---|
| Metal Detector Door Weather-proof: | IP65 |
| Metal Detector Gate Detection Zones: | 33 Multizones |
Handheld Security Metal Detector Wand 9V Battery Power Supply With LED Alarming Light
| Function: | Security Metal Detector Wand |
|---|---|
| Display: | LED Alarming Light Bar |
| Power Supply: | 9V Battery Power Supply |
Diameter 216mm Parking Security Bollards Retractable Anti Collision For Road Blocking
| Product Name: | Parking Security Bollards |
|---|---|
| Diameter Of Bollards: | 216mm |
| Usage: | Road Blocking |
Retractable Traffic Barrier Tyre Killer 6m Length Embedded / Surface Mouted Type
| Type: | Embedded Or Surface Mounted |
|---|---|
| Spike Length: | 6meter(option) |
| Blade Thickness: | 10MM |
220V Securina Detection X Ray Television Systems For Security Checking
| Tunnel Size: | 60(W)*40(H)cm |
|---|---|
| Description: | X Ray Television Systems |
| Function: | Detection Of Attempts To Carry Prohibited And Undeclared Items To The Facility |
Mitsubishi PLC Controller Security Automatic Hydraulic Spike Barrier Barricade Traffic Roadblock
| Controller: | Mitsubishi PLC |
|---|---|
| Applications: | Auti-terrorism Road Traffic Barrier |
| Passing Pressure: | 120 Tons Container Truck Can Pass |

