All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ under vehicle inspection system ] match 173 Products.
IP68 Water-proof Hydraulic Automatic road block barrierTraffic Barricades For Restricted Area
| Water-proof Level: | IP68 |
|---|---|
| Applications: | Auti-terrorism Road Traffic Barrier |
| Anti-collision Level: | K12 |
213mm Colorful Security Bollards A3 Carbon Steel 70 Ton Load Vane Pump
| Product Name: | Electromagnetic Sensor |
|---|---|
| Color: | Any Colors Are Available On Request |
| Power: | AC220C/380V, 50/60Hz, Electrical Hydraulic System |
6mm Thickness Size Hydraulic Rising Security Bollards 220V Industrial Grade Hydraulic Cylinderc
| Product Name: | Electromagnetic Sensor |
|---|---|
| Color: | Any Colors Are Available On Request |
| Power: | AC220C/380V, 50/60Hz, Electrical Hydraulic System |
600mm Height Electric Rising Bollards , Hydraulic Bollard System 304 Stainless Steel
| Product Name: | Electromagnetic Sensor |
|---|---|
| Color: | Any Colors Are Available On Request |
| Power: | AC220C/380V, 50/60Hz, Electrical Hydraulic System |
Collapsible Automatic Security Bollards , Retractable Automatic Bollard Systems
| Product Name: | Security Bollards |
|---|---|
| Color: | Any Colors Are Available On Request |
| Power: | AC220C/380V, 50/60Hz, Electrical Hydraulic System |
Introscopesx Ray Security Scanner 140KV Generator Television Installation Systems
| Applications: | Hotel, Station, Border |
|---|---|
| Screening Image: | Color Can Distinguish The Material |
| X-ray Generator: | 140KV |
50x30cm Tunnel Small Bag X Ray Machine Airport With Linux Operating System
| Description: | Small Bag X Ray Machine Airport |
|---|---|
| Tunnel Size: | 50×30cm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
140KV X Ray Baggage Scanner Middle Tunnel Size 60*40cm For Checkpoint Screening
| Tunnel Size: | 60(W)*40(H)cm |
|---|---|
| Purpose: | Checkpoint Screening |
| X-ray Tube Voltage: | 140KV |
38-40AWG Resolution X Ray Baggage Scanner Machine 140KV With Color Scanning Image
| Tunnel Size: | 60(W)*40(H)cm |
|---|---|
| Screening Image: | Color Scanning Image |
| X-ray Tube Voltage: | 140KV |
Durable Airport Security Luggage Scanner Pseudo Color Scanning Image Display 21 Inch
| Display: | Pseudo Color Scanning Image |
|---|---|
| Monitor: | 21inch |
| X-ray Generator Voltage: | 80KV |

