All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ under vehicle inspection system ] match 173 Products.
Metro Station X Ray Baggage Scanner Diagnostic Type Adjustable Conveyor Height
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 1000mm×1000mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Middle Size Smart X Ray Baggage Scanner Oil Cooling For Public Security Scanning
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 1000mm×1000mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Big Tunnel X Ray Baggage Scanner Adjustable Height For Subway Luggage Scanning
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 1000mm×1000mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Small Size X Ray Baggage Scanner Single Energy Small Parcel Metal Detector Conveyor
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 420mm×330mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
High Speed X Ray Scanning Machine Baggage , X Ray Airport Scanner 6-8mm Steel
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 420mm×330mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Public Places Security Safety X Ray Baggage Scanner 0.22m/s Conveyor Speed 140kv
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 600mm×400mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
High Efficiency The X Rray Baggage Scanning Machine For Airports Subway Railway Jail
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 600mm×400mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
500mm Rising Height A3 Steel Hydraulic Road Barriers IP68 Waterproof Traffic Blocking
| Power Supply: | AC380V / 50HZ Three Phases |
|---|---|
| Operating Temperature: | -10°C~65°C |
| Waterproof Level: | IP68 |
Adjustable Speed Tyre Killer One Way Road Spike Traffic Steel Road Barrier 24V
| Name: | Tyre Killer |
|---|---|
| Color: | Yellow, Black Or Your Choices |
| Supply Voltage: | 3phase/380V |
L Photodiode Array 32mm Steel X Ray Machine 3.5CBM For Baggage
| Tunnel Size: | 600 Mm (W) X 400 Mm (H) |
|---|---|
| Funtion: | Security Baggage Inspection |
| Conveyor Speed:: | 0.22m/s |

