All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ under vehicle inspection system ] match 173 Products.
Stainless Steel Undercarriage Inspection Mirror With 4.3 Inch LCD Screen
| Item Name: | Undercarriage Inspection Mirror |
|---|---|
| Water-proof Grade: | IP68 |
| Leds: | 12pcs |
Under Car Search Undercarriage Inspection Mirror High Durable For Car Security
| Name: | Undercarriage Inspection Mirror |
|---|---|
| Grip Retractable Length: | 100cm |
| The Lowest Detectable Height: | 10cm |
X Ray Inspection Equipment Television Installation For Screening Mail
| Tunnel Size: | 600 Mm (W) X 400 Mm (H) |
|---|---|
| Function: | X Ray Inspection Equipment X-Ray Television Installation For Screening Mail, Bags |
| Conveyor Speed:: | 0.22m/s |
600X400mm Tunnel X Ray Systems Inspection Equipments Introscopes
| Tunnel Size: | 600 Mm (W) X 400 Mm (H) |
|---|---|
| Function: | X Ray Systems Inspection Equipments Introscopes |
| X-ray Tube Voltage: | 140KV |
22 Inch Monitor Mobile Under Car Scanning System With License Plate Recognition ALPR Camera
| Packing: | Aviation Box With Wheel |
|---|---|
| Technology: | Line CCD Scanning |
| Monitor: | 22inch |
12 Inch Undercarriage Inspection Mirror Acrylic 158CM Handles For Car Bomb
| Car Bottom Search Mirror Material: | PC Or Acrylic Mirror Face + PP Mirror Back |
|---|---|
| Car Undercarriage Inspection Convex Mirror: | 30*30cm |
| Under Car Inspection Mirror Handle Lenghts: | Can Be Extended In 158cm |
800x480 6800mW Under Vehicle Surveillance Camera 355 Degree Rotary
| Item Name: | Car Bomb Checking Camera |
|---|---|
| Power Consumption: | 7W |
| Camera Operate: | 355 Degree Rotary |
Vehicle Bottom Inspection Vehicle Security Systems With Cameras CCD Line Scanning
| Item Name: | UVSS System |
|---|---|
| Usage: | Road Traffic Safety |
| Display Resolution: | 1920*1080 |
Line Scan Uvss System , Automotive Surveillance System For Car Under Body Security
| Product Name: | Mobile UVSS System |
|---|---|
| Technology: | Liner Scan CCD Camera |
| Language: | Multiple |
White X Ray Television Inspection Systems For Identify Dangerous Or Prohibited Items
| Tunnel Size: | 60(W)*40(H)cm |
|---|---|
| Machine Color: | White |
| Function: | For Identify Dangerous Or Prohibited Items In Baggage |

