All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ under vehicle inspection system ] match 173 Products.
30cm Diameter Under Vehicle Inspection Mirror Car Bomb Search HD Acrylic Type
| Name: | Under Vehicle Inspection Mirror |
|---|---|
| HD Acrylic Mirrorr Size: | 30cm Diameter |
| Mirror Height From Ground: | 10cm |
Fixed Under Vehicle Scanner System , Auto Security Camera System 5000*2048 Pixels
| Product Name: | Fixed Under Vehicle Surveillance System |
|---|---|
| Camera View: | > 170° |
| Resolution: | 5000*2048 Pixels |
Movable UVSS System Under Vehicle Surveillance 5000*2048 Pixels For Temporary Inspection
| Product Name: | Under Vehicle Scanning System |
|---|---|
| Technology: | Liner Scan CCD Camera |
| Language: | Multiple |
Hand Held Under Vehicle Inspection Mirror Shatterproof With Fluorescent Lamp
| Name: | Undercarriage Inspection Mirror |
|---|---|
| Handle Length: | 1 Meter |
| Mirror Size: | 30*30cm |
Vehicle Scanning UVSS System , Under Vehicle Camera System LED Light Source
| Product Name: | Fixed Under Vehicle Surveillance System |
|---|---|
| Camera View: | > 170° |
| Resolution: | 5000*2048 Pixels |
Fixed UVSS System 5000*2048 Pixels For Vehicle Check Points / Access Control
| Product Name: | Fixed Under Vehicle Surveillance System |
|---|---|
| Camera View: | > 170° |
| Resolution: | 5000*2048 Pixels |
Flashlight Fill Light Under Vehicle Inspection Mirror Car Bomb Search Acrylic Type
| Assistant Lights: | Flashlight Fill Light |
|---|---|
| Mirrorr Material: | Acrylic Mirror |
| Mirror Height From Ground: | 10cm |
High Resolution Color Cameras Under Vehicle Search System For Vehicle Safety Inspection
| Product Name: | Under Vehicle Scanning System |
|---|---|
| Technology: | Liner Scan CCD Camera |
| Language: | Multiple |
100W Auxiliary Light Under Vehicle Surveillance Systems UVSS To Detect Chemical Hazards
| Product Name: | Under Vehicle Scanning System |
|---|---|
| Technology: | Liner Scan CCD Camera |
| Language: | Multiple |
21in Display Under Vehicle Surveillance System Uvss ANPR Camera 5000×2048 240VAC
| UVSS System Display: | 21inch Monitor |
|---|---|
| UVIS System Accessories: | ANPR Camera, Portable Scanner, Host |
| Under Vehicle Scanner Display Resolution: | 1920 * 1080P |

