All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ under vehicle inspection system ] match 173 Products.
Under Vehicle Car Surveillance Equipment IP68 With Multi Language User Interface
| Product Name: | Under Vehicle Scanning System |
|---|---|
| Technology: | Liner Scan CCD Camera |
| Language: | Multiple |
Portable Security Under Vehicle Inspection System, UVIS System IP68 Weather proof
| Product Name: | Under Vehicle Scanning System |
|---|---|
| Technology: | Liner Scan CCD Camera |
| Language: | Multiple |
Metal Undercarriage Inspection Mirror Square Under Vehicle Search For Car Inspection
| Item Name: | Undercarriage Inspection Mirror |
|---|---|
| Handle Length: | 1 Meter |
| Application: | Outdoor |
UVSS UVIS Under Car Inspection Camera , Under Car Search Mirror 2200mAH Battery Capacity
| Product Name: | Undercarriage Inspection Mirror |
|---|---|
| Focal Length: | Wide-angle |
| Backboard Material: | High Quality PP |
1020mm Folding Length Truck Inspection Mirror , Under Vehicle Camera ABS Backboard Material
| Product Name: | Retractable Inspection Mirror |
|---|---|
| Camera Rotating: | 360 Degree |
| Focal Length: | Wide-angle |
4.3 Inch TFT - LCD Undercarriage Inspection Mirror OSD English Menu 120 Degree View Range
| Camera Size: | 23mm*510mm |
|---|---|
| Usage: | For Police Law Enforcement Military Security |
| Pixels: | PAL720*576 NTSC:720*480 |
Handheld Undercarriage Inspection Camera 7 Inch Display Low Voltage Warning
| Product Name: | Undercarriage Inspection Mirror |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Shape: | Round/ Rectangular |
CCD IP68 Under Vehicle Scanner System 5000×2048 Pixels For Access Control
| Product Name: | Under Vehicle Scanner System |
|---|---|
| Underbody Inspection System Function: | Car Bottom Inspection |
| Under Vehicle Scanner Size: | 1200mm*350mm |
Diagnostic Tools Undercarriage Inspection Mirror Adjustable Brightness Check Car Bomb
| Name: | Undercarriage Inspection Mirror |
|---|---|
| Handle Length: | 1 Meter |
| Mirror Size: | 30*30cm |
UVIS Under Vehicle Surveillance System LED Light Source To Scan Under Belly
| Product Name: | Fixed Underground UVSS Under Vehicle Scanning System |
|---|---|
| Camera View: | > 170° |
| Resolution: | 5000*2048 Pixels |

