All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ under vehicle inspection system ] match 173 Products.
Fixed Under Vehicle Scanning UVSS System For All Vehicle Check About Automated Threat
| Product Name: | Under Car Inspection Scanning System |
|---|---|
| Resolution: | 5000*2048 Pixels |
| Operation Interface: | Multi-Language Support |
5000*2048 Pixels UVSS System 100W Auxiliary Light Under Vehicle Surveillance Machine
| Product Name: | Fixed Underground UVSS Under Vehicle Scanning System |
|---|---|
| Camera View: | > 170° |
| Resolution: | 5000*2048 Pixels |
100W Auxiliary Light 2048 Pixels Under Vehicle Scanning System Multi Language Support
| Product Name: | Under Car Inspection Scanning System |
|---|---|
| Resolution: | 5000*2048 Pixels |
| Operation Interface: | Multi-Language Support |
Fluorescent Lamp Under Vehicle Search Mirror , Vehicle Safety Mirrors 120cm Length
| Grip: | Alumminum Rods |
|---|---|
| Convex Mirror: | 30*30cm |
| Joint Flip Change: | 170 Degree |
24V DC Power Supply UVSS System Color Area Scanning Camera Under Vehicle Scanning
| Product Name: | Under Car Inspection Scanning System |
|---|---|
| Resolution: | 5000*2048 Pixels |
| Operation Interface: | Multi-Language Support |
IP68 Waterproof Under Vehicle Scanning System Fixed With Fastest Image Processing
| Product Name: | Fixed Underground UVSS Under Vehicle Scanning System |
|---|---|
| Camera View: | > 170° |
| Resolution: | 5000*2048 Pixels |
Easy Installations Under Vehicle Scanner Surveillance Machine With HD Line Scan Camera
| Product Name: | Fixed Underground UVSS Under Vehicle Scanning System |
|---|---|
| Camera View: | > 170° |
| Resolution: | 5000*2048 Pixels |
12 Pieces Led Lights Undercarriage Inspection Mirror Over 4 Hours Running Time Waterproof IP68
| View Range: | 120° |
|---|---|
| Camera Case Material: | Aluminium Alloys |
| Monitor Size: | 4.3inch TFT-LCD Color Monitor |
Lightweight Undercarriage Inspection Mirror 12 Inch Acrylic Lens For Anti Explosion
| Material: | PC Or Acrylic Mirror Face + PP Mirror Back |
|---|---|
| Convex Mirror: | 30*30cm |
| Joint Flip Change: | 170 Degree |
Aluminum Handles Undercarriage Inspection Mirror 100-140CM Acrylic Lens
| Function: | Car Bomb Searching |
|---|---|
| Search Mirrorr Material: | Aluminum Handles And Acrylic Lens |
| Mirror Height From Ground: | 10cm |

