All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ under vehicle inspection system ] match 173 Products.
Fixed UVSS System Car Undercarriage Bomb Detection with Weatherproof IP68
| Product Name: | Under Car Inspection Scanning System |
|---|---|
| Resolution: | 5000*2048 Pixels |
| Operation Interface: | Multi-Language Support |
Portable Traffic UVSS System Liner Scan CCD Camera Unlimited Length Of Car Area
| Product Name: | Under Vehicle Scanning System |
|---|---|
| Technology: | Liner Scan CCD Camera |
| Language: | Multiple |
IP68 Portable Car Bomb Detector Uvis SystemWith 80W LED Lights
| Portable Under Vehicle Detector Waterproof Grade: | IP68 |
|---|---|
| UVIS System Accessories Accessories: | ALPR Camera, Portable Scanner, Host |
| Under Vehicle System Auxiliary Light: | 80W LED Lights |
LED Illumination UVSS System Stainless Steel 80W For Car Bomb Detection
| Vehicle Inspection Security Systemsmaterials: | Stainless Steel |
|---|---|
| Under Vehicle Scanner Load Bearing Weight: | 50 Tons |
| Under Vehicle Detector Embedded Part Size: | 1100(L)x350(W)mm |
Portable UVSS System Car Undercarriage Bomb Checking Camera Folding In 180 Degree
| Camera Rotating: | 355 Degree |
|---|---|
| Lighting Source: | LED Torch Light |
| Type: | Portable And Foldable |
5m Effective Length Tyre Killer A3 Steel IP68 Waterproof For Vehicle Control
| Color: | Can Be Customized |
|---|---|
| Height: | 90mm |
| Blade Thickness: | 10MM |
Dual View Imaging Airport Security X Ray Machine , Luggage Scanning Inspection Scanner
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 1000mm×1000mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
0.22m/s X Ray Baggage Scanner Public Traffic System Security Inspection Machine
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 1000mm×1000mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Conveyor Detector Airport Security Check Machine For Baggage / Parcel Inspection System
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 1000mm×1000mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Dual View Airport Baggage X Ray Machine , Luggage Inspection Scanner With Two Generators
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 1000mm×1000mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |

