All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ airport x ray machines ] match 139 Products.
Tunnel Size 80*65cm Ray Luggage Scanner , X Ray Baggage Inspection System 38AWG
| Security Equipments: | FCC ,CE Certify |
|---|---|
| Tunnel Size: | 80*65cm |
| Display: | Double Monitors |
4 Kinds Color Scanning Image Security X-ray Baggage Scanner Machine with 100KV X Ray Tube
| Dual-energy System: | 4 Kinds Color Scanning Image |
|---|---|
| Frame Size: | 1810*680*890mm (L*W*H) |
| Net Weight: | 200kgs/set |
Television Introscope Airport Security X Ray Scanner For Explosive / Weapon Detection
| Item Name: | X-ray Television Introscope, Airport Security X Ray Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 1000mm×1000mm |
| Penetration: | 32mm Steel |
80KV X Ray Baggage Machine 0.22m/S Conveyor Belt For Security Inspection
| X-ray Introscopes Description: | Color Scanning Image Baggage Scanner |
|---|---|
| X-ray Baggage Machine Tunnel Size: | 50×30cm With Model SA5030A |
| Baggage X-ray Scanner Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Multi Energy Color Scanning X Ray Security Baggage Scanner With Penetration 32mm Steel
| Image System: | Multi-energy |
|---|---|
| Tunnel Size: | 1000mm×1000mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
220V Securina Detection X Ray Television Systems For Security Checking
| Tunnel Size: | 60(W)*40(H)cm |
|---|---|
| Description: | X Ray Television Systems |
| Function: | Detection Of Attempts To Carry Prohibited And Undeclared Items To The Facility |
Compact X Ray Baggage Scanner Airport Security For Luggage Inspection
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 500mm×300mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
50*30Cm Security X Ray Inspection System With Single Energy Scanning Image
| Product Name: | Security X-ray Inspection System |
|---|---|
| Image Max Resolution: | 1024 * 1280 Pixel |
| Steel Penetration: | 8-10mm Armor Plate |
600X400mm Tunnel X Ray Systems Inspection Equipments Introscopes
| Tunnel Size: | 600 Mm (W) X 400 Mm (H) |
|---|---|
| Function: | X Ray Systems Inspection Equipments Introscopes |
| X-ray Tube Voltage: | 140KV |
17 Inch Screen Security X Ray Scanner Linux Operation System 80KV Generator
| Product Name: | Conveying X-ray Detector In Airport Security |
|---|---|
| Image Max Resolution: | 1024 * 1280 Pixel |
| Steel Penetration: | 8-10mm Armor Plate |

