All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ airport x ray machines ] match 139 Products.
Low Conveyor X Ray Baggage Scanner 0.2-1.2mA 58db 1000mm×800mm Tunnel Size
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 1000mm×800mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
60x40cm Tunnel Size X Ray Baggage Scanner Machine 4 Color Scanning Image 38-40AWG
| Tunnel Size: | 60x40cm |
|---|---|
| Screening Image: | 4 Color Scanning Image |
| X-ray Generator: | 140KV |
38AWG X Ray Scanner Airport Baggage Inspection System With Two Years Warranty
| Image System: | Dual-energy |
|---|---|
| Tunnel Size: | 650(W)*500(H)mm |
| Display: | Color Scanning Image |
Conveyor Loading 200kgs X Ray Baggage Scanner Machine With CE FCC Certificates
| X-ray Generator: | 140-160KV |
|---|---|
| Tunnel Size: | 100(W)×80(H)cm |
| Certificates: | CE, FCC |
Introscopesx Ray Security Scanner 140KV Generator Television Installation Systems
| Applications: | Hotel, Station, Border |
|---|---|
| Screening Image: | Color Can Distinguish The Material |
| X-ray Generator: | 140KV |
4 Kinds Color Image X Ray Baggage Scanner For Hotel / Church / Shopping Mall
| Application: | Hotel, Church, Shopping Mall |
|---|---|
| Tunnel Size: | 808*650mm |
| Display: | 4 Kinds Color Scanning Image |
38-40AWG Security Screening X Ray Equipment Baggage Inspection Introscopes SA6040
| Middle Size: | 60x40cm |
|---|---|
| Image System: | Dual-energy Image System |
| X-ray Generator: | 140KV |
40AWG 1024×1280 Pixel X Ray Television Introscope FCC For Baggage
| X-ray Sensor: | L-Shaped Photodiode Array |
|---|---|
| Tunnel Size: | 500mm×300mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
17 Inch LCD Accord 600kgs X Ray Baggage Scanner 30mm Penetration UPS Function
| Tunnel Size: | 600(W)*400(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Height(mm): | 680mm |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
Single Energy Parcel X Ray Baggage Scanner 0.22m/s SA5030A For Hotels / Church
| Applications: | Hotel, Church, Banks |
|---|---|
| X Ray Imaging: | Single-energy, Pseudo Color Display |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |

