All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ baggage x ray scanner ] match 283 Products.
Small Size X Ray Baggage Scanner Single Energy Small Parcel Metal Detector Conveyor
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 420mm×330mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Dual Energy Airport Security Screening Equipment Parcel Inspection Scanner 0.22m/s
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 600mm×400mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Subway Baggage X Ray Scanner , Airport Security Screening Equipment
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 500mm×300mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Bomb X Ray Baggage Scanner Luggage Security Inspection Explosive Detector 0.22m/s
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 500mm×300mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Security X Ray Detection Equipment , X Ray Airport Scanner 500mm×300mm Tunnel Size
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 500mm×300mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Compact X Ray Baggage Scanner Airport Security For Luggage Inspection
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 500mm×300mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
200Kgs Conveyor Load X Ray Baggage Inspection System For Security Screening
| Scanner Dimensions (L×W×H): | 2848.5mm X1095mm X1535.5 Mm |
|---|---|
| Gross Weight: | 900kgs |
| Packing Volume: | 6.3 CBM |
Airport X Ray Baggage Scanner 200000 Images Storage 160KV Anode Voltage
| Product Name: | Airport Baggage X Ray Machines |
|---|---|
| Tunnel Size: | 808*650mm |
| Display: | Color Scanning Image |
Linux Operation System X Ray Baggage Scanner For Shoes Factory / Government
| Product Name: | Airport Baggage X Ray Machine |
|---|---|
| Tunnel Size: | 420(W)*330(H)mm |
| Voltage Of X-ray Generator: | 80KV |
Tunnel Size 60x40cm Airport Baggage Scanner Machine With Color Scanning Image
| Item Name: | Airport Baggage Scanner Machine |
|---|---|
| Tunnel Size: | 60×40cm |
| Color Scanning Image: | 4 Kinds Of Colors |

