All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ baggage x ray scanner ] match 283 Products.
Tunnel Size 80*65cm Ray Luggage Scanner , X Ray Baggage Inspection System 38AWG
| Security Equipments: | FCC ,CE Certify |
|---|---|
| Tunnel Size: | 80*65cm |
| Display: | Double Monitors |
60 Times Zoom X Ray Baggage Scanner 4 LED Indicator 1000 Hours Continuous Working Time
| Product Name: | Portable X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 650(W)*500(H)mm |
| Display: | Color Scanning Image |
Big Tunnel 100*80cm X Ray Cargo Scanner, X Ray Luggage Screening Equipment SA10080
| Item Name: | X Ray Luggage Screening Equipment |
|---|---|
| Tunnel Size: | 100*80cm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Handbag Scanning X Ray Baggage Scanner 80KV For Hotel / Church Security Inspection
| Application: | Hotel And Church Security Inspection |
|---|---|
| Conveyor Max Loading: | 50kgs |
| X-ray Generator Voltage: | 80KV |
50*30cm 5030 Tunnel Security X Ray Machine Single Energy Scanning Image Linux System
| Tunnel Size: | 50(W)*30(H)cm |
|---|---|
| X Ray Imaging: | Single-energy, Pseudo Color Display |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
4 Colors Scanning X Ray Baggage Scanner Multilingual With Conveyor Loading 150kgs
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 500mm×300mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
32mm Steel Penetration X Ray Security Inspection System With Color Screening Image
| Tunnel Size: | 60(W)*40(H)cm |
|---|---|
| Display: | Color Screening Image |
| X-ray Tube Voltage: | 140KV |
Introscopesx Ray Security Scanner 140KV Generator Television Installation Systems
| Applications: | Hotel, Station, Border |
|---|---|
| Screening Image: | Color Can Distinguish The Material |
| X-ray Generator: | 140KV |
Middle Size 60x40cm 6040 Handbag X Ray Machine With CE FCC Certificates
| Tunnel Size: | 60(W)*40(H)cm |
|---|---|
| Function: | Handbag Screening X Ray Machine |
| X-ray Tube Voltage: | 140KV |
65db Noise Desktop Security X Ray Inspection Machine For Hangbag / Shoes Detection
| Item Name: | Security X Ray Inspection Machine |
|---|---|
| Tunnel Size: | 420mm×330mm |
| X Ray Tube: | 80KV-100KV(option) |

