All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ under vehicle scanning system ] match 102 Products.
Dual Energy X Ray Baggage Scanner Machine Display Color Scanning Image SA6550
| Image System: | Dual-energy |
|---|---|
| Channel Size: | 65(W)*50(H)cm |
| Display: | Color Scanning Image |
38-40AWG Resolution X Ray Baggage Scanner Machine 140KV With Color Scanning Image
| Tunnel Size: | 60(W)*40(H)cm |
|---|---|
| Screening Image: | Color Scanning Image |
| X-ray Tube Voltage: | 140KV |
60x40cm Tunnel Size X Ray Baggage Scanner Machine 4 Color Scanning Image 38-40AWG
| Tunnel Size: | 60x40cm |
|---|---|
| Screening Image: | 4 Color Scanning Image |
| X-ray Generator: | 140KV |
21in 24VDC Under Vehicle Screening System 100m With ALPR Camera
| Vehicle Inspection Security Systemsmaterials: | Stainless Steel |
|---|---|
| Under Vehicle Scanner Display: | 21inch Monitor |
| Under Vehicle Detector Embedded Part Size: | 1100(L)x350(W)mm |
700 TVL 50T Under Vehicle Inspection System PAL Signal For Weapons Scanning
| Item Name: | UVSS System |
|---|---|
| Function: | Anti-terrorist |
| Weather-proof grade: | IP68 |
Dual View Imaging Airport Security X Ray Machine , Luggage Scanning Inspection Scanner
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 1000mm×1000mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
50*30cm 5030 Tunnel Security X Ray Machine Single Energy Scanning Image Linux System
| Tunnel Size: | 50(W)*30(H)cm |
|---|---|
| X Ray Imaging: | Single-energy, Pseudo Color Display |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Package Inspection X Ray Scanning Machine Baggage , Security X Ray Scanner 0.5mA
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 420mm×330mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
High Speed X Ray Scanning Machine Baggage , X Ray Airport Scanner 6-8mm Steel
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 420mm×330mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Multi Energy Color Scanning X Ray Security Baggage Scanner With Penetration 32mm Steel
| Image System: | Multi-energy |
|---|---|
| Tunnel Size: | 1000mm×1000mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |

