All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ under vehicle scanning system ] match 102 Products.
Portable UVSS System Car Undercarriage Bomb Checking Camera Folding In 180 Degree
| Camera Rotating: | 355 Degree |
|---|---|
| Lighting Source: | LED Torch Light |
| Type: | Portable And Foldable |
Portable Security Under Vehicle Inspection System, UVIS System IP68 Weather proof
| Product Name: | Under Vehicle Scanning System |
|---|---|
| Technology: | Liner Scan CCD Camera |
| Language: | Multiple |
IP68 Portable Car Bomb Detector Uvis SystemWith 80W LED Lights
| Portable Under Vehicle Detector Waterproof Grade: | IP68 |
|---|---|
| UVIS System Accessories Accessories: | ALPR Camera, Portable Scanner, Host |
| Under Vehicle System Auxiliary Light: | 80W LED Lights |
LED Illumination UVSS System Stainless Steel 80W For Car Bomb Detection
| Vehicle Inspection Security Systemsmaterials: | Stainless Steel |
|---|---|
| Under Vehicle Scanner Load Bearing Weight: | 50 Tons |
| Under Vehicle Detector Embedded Part Size: | 1100(L)x350(W)mm |
38AWG X Ray Scanner Airport Baggage Inspection System With Two Years Warranty
| Image System: | Dual-energy |
|---|---|
| Tunnel Size: | 650(W)*500(H)mm |
| Display: | Color Scanning Image |
4 Kinds Color Image X Ray Baggage Scanner For Hotel / Church / Shopping Mall
| Application: | Hotel, Church, Shopping Mall |
|---|---|
| Tunnel Size: | 808*650mm |
| Display: | 4 Kinds Color Scanning Image |
338.5mm Conveyor Height X Ray Baggage Scanner High Resolution With CE Approval
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 1000mm×800mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Metro Station X Ray Baggage Scanner Diagnostic Type Adjustable Conveyor Height
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 1000mm×1000mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Middle Size Smart X Ray Baggage Scanner Oil Cooling For Public Security Scanning
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 1000mm×1000mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
Big Tunnel X Ray Baggage Scanner Adjustable Height For Subway Luggage Scanning
| Item Name: | X Ray Baggage Scanner |
|---|---|
| Tunnel Size: | 1000mm×1000mm |
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |

