All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ under vehicle checking mirror ] match 56 Products.
2m Visual Range Black Undercarriage Inspection Mirror 10CM Minimum Height Alumminum Rods
| Material: | PC Or Acrylic Mirror Face + PP Mirror Back |
|---|---|
| Convex Mirror: | 30*30cm |
| Joint Flip Change: | 170 Degree |
Under Car Search Undercarriage Inspection Mirror High Durable For Car Security
| Name: | Undercarriage Inspection Mirror |
|---|---|
| Grip Retractable Length: | 100cm |
| The Lowest Detectable Height: | 10cm |
IP68 Under Vehicle Surveillance System Uvss Liner Scan CCD Camera For Car Undercarriage Checking
| Product Name: | Mobile UVSS System |
|---|---|
| Technology: | Liner Scan CCD Camera |
| Language: | Multiple |
SA3000 UVSS System Vehicle Undercarriage Weapons Scanning For Building Security
| Product Name: | Mobile UVSS System |
|---|---|
| Technology: | Liner Scan CCD Camera |
| Language: | Multiple |
IP68 Waterproof Mobile Under Vehicle Screening System UVSS Camera With ALPR System
| Product Name: | Mobile UVSS Camera |
|---|---|
| Major Part: | Line Scan CCD Camera |
| Weather-proof Level: | IP68 Water-proof |
4.3 Inch LCD Screen Under Vehicle Inspection Camera Pipe Inspection Equipment
| Application: | Vehicle Undercarriage Inspection |
|---|---|
| Water-proof Grade: | IP68 |
| Telescopic Search: | Mini Pipe Inspection Camera |
Embedded Line CCD UVSS System Camera Vehicle Screening 100W For Car Bomb Detector
| Item Name: | UVSS Camera |
|---|---|
| Application: | Car Bomb Detector |
| Embedded Size: | 1200*350*300mm |
LED Illumination UVSS System Stainless Steel 80W For Car Bomb Detection
| Vehicle Inspection Security Systemsmaterials: | Stainless Steel |
|---|---|
| Under Vehicle Scanner Load Bearing Weight: | 50 Tons |
| Under Vehicle Detector Embedded Part Size: | 1100(L)x350(W)mm |
IP68 Portable Car Bomb Detector Uvis SystemWith 80W LED Lights
| Portable Under Vehicle Detector Waterproof Grade: | IP68 |
|---|---|
| UVIS System Accessories Accessories: | ALPR Camera, Portable Scanner, Host |
| Under Vehicle System Auxiliary Light: | 80W LED Lights |
Portable Type UVSS System Linear Scanning Device Tainess Steel Multiple Language
| Product Name: | Mobile UVSS System |
|---|---|
| Technology: | Liner Scan CCD Camera |
| Language: | Multiple |

