All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ airport x ray machines ] match 139 Products.
Small LCD Display Door Frame Metal Detector 0-255 Sensitivity Adjustable
| Product Name: | Door Frame Metal Detector |
|---|---|
| Services: | OEM/ODM |
| Detecting Zone: | 8 Detecting Zones |
Lightweight 30cm Telescoping Inspection Mirror 110 - 142cm Handle Length
| Name: | Undercarriage Inspection Mirror |
|---|---|
| Application: | Under Car Search Mirror |
| Total Handle Length: | 110- 142cm |
High Sensitivity Door Frame Metal Detector Demolition Installation With LED Audio Alarm
| Product Name: | Door Frame Metal Detector |
|---|---|
| Services: | OEM/ODM |
| Detecting Zone: | 8 Detecting Zones |
Alarm Indicator Door Frame Metal Detector 45 Zones Arched AC100V~240V 50/60Hz
| Product Name: | Door Frame Metal Detector |
|---|---|
| Detecting Zone: | 45 Zones (60/90 Zones Accept Customization) |
| Self-Diagnostic Program: | Automatical When Power On |
Super Body Security Metal Detector Wand Continuous Adjustment With Vibrator
| Item Name: | Security Metal Detector Wand |
|---|---|
| Alarm Indication: | Audio Alert And LED Indicator And Vibration |
| Weight: | 430g (with Battery) |
RS422 120W Under Vehicle Inspection System IP68 Waterproof Camera
| Item Name: | UVSS System |
|---|---|
| Function: | Anti-terrorist |
| Size: | 1200*350*300mm |
Portable Under Vehicle Checking Mirror Car Bottom Bomb Detector Aluminum Handles
| Name: | Undercarriage Inspection Mirror |
|---|---|
| Grip Retractable Length: | 100cm |
| The Lowest Detectable Height: | 10cm |
Under Car Search Undercarriage Inspection Mirror High Durable For Car Security
| Name: | Undercarriage Inspection Mirror |
|---|---|
| Grip Retractable Length: | 100cm |
| The Lowest Detectable Height: | 10cm |
Electronic Commercial Metal Detector , Handheld Metal Scanner Alarm Indicator
| Item Name: | Hand Held Security Detector |
|---|---|
| Alarm Indication: | Audio Alert And LED Indicator And Vibration |
| Weight: | 430g (with Battery) |
Adjustable Sensitivity Hand Held Security Detector Intelligent Alarm System Easy Operation
| Name: | Hand Held Security Detector |
|---|---|
| Sensitivity: | Adjustable |
| Color: | Black |

