All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ security hand scanner ] match 219 Products.
Adjustable Sensitivity Hand Held Security Detector Intelligent Alarm System Easy Operation
| Name: | Hand Held Security Detector |
|---|---|
| Sensitivity: | Adjustable |
| Color: | Black |
Lightweight Hand Held Metal Detector Wand Scanner High Sensitive 270mW MD3003B1
| Item Name: | Security Metal Detector Wand |
|---|---|
| Alarm Indication: | Audio Alert And LED Indicator And Vibration |
| Weight: | 430g (with Battery) |
Airport Police Hand Held Security Detector Custom Security Check Body Scanner
| Item Name: | Security Metal Detector Wand |
|---|---|
| Alarm Indication: | Audio Alert And LED Indicator And Vibration |
| Weight: | 430g (with Battery) |
Super Wand Hand Held Police Body Scanner Security Detector Equipment ABS Plastic
| Product Name: | Hand Held Security Detector |
|---|---|
| Alarm Mode: | Vibration & Light Alarm |
| Sensitivity: | Low, Normal, High And Ultra-high |
Electronic Commercial Metal Detector , Handheld Metal Scanner Alarm Indicator
| Item Name: | Hand Held Security Detector |
|---|---|
| Alarm Indication: | Audio Alert And LED Indicator And Vibration |
| Weight: | 430g (with Battery) |
9V Battery Hand Held Security Detector Signal LED bar Mobile Security Wand GC-1002
| Name: | Hand Held Security Detector |
|---|---|
| Sensitivity: | Adjustable |
| Color: | Black |
9V Battery Hand Held Metal Security Detector 22KHz GC1002 With LED Indicator
| Name: | Hand Held Security Detector |
|---|---|
| Sensitivity: | Adjustable |
| Color: | Black |
9V Battery Hand Held Body Scanner For Embassy / Police Station Security Checking
| Name: | Hand Held Security Detector |
|---|---|
| Sensitivity: | Adjustable |
| Color: | Black |
Battery Operated Super Security Metal Detector Wand Portable With Adjustable Sensitivity
| Product Name: | Handheld Metal Detector Security Wand |
|---|---|
| Dimension: | 35* 8 *6(cm) |
| Portable Battery: | 9V |
Sound / Light Alarm Metal Hand Held Security Detector Anti Throw ABS CE Standard
| Product Name: | Hand Held Security Detector |
|---|---|
| Alarm: | Sound (vibration) & Light Alarm |
| Sensitivity: | Low, Normal, High And Ultra-high |

