All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ pass through metal detector ] match 183 Products.
33 Multi Zone Walk Through Metal Detector With 7inch Big LCD Screen
| Item Name: | Walk Through Metal Detector |
|---|---|
| Detection Zone: | 33 Multi Zone |
| Display: | 7inch Big LCD Screen |
Shockproof Belt Metal Detector SUS304 Needle DSP Conveyor For Aluminum Foil
| Item Name: | Conveyor Belt Metal Detector |
|---|---|
| Food Metal Deetector Dimension: | 1500(L)x700(W)x900(H) Mm |
| Needle Metal Detector Material: | Full 304 Stainless Steel |
100 Frequency Metal Walk Through Gate , Body Metal Detectors LED Light Bars Indicator
| Product Name: | Walk Through Security Metal Detectors |
|---|---|
| Working Frequency: | 100 Working Frequency. |
| Alarm Mode: | Audible And Visual Alarm |
16 Alarm Tones Security Metal Detectors , Walk Through Safety Gate Audio Tlarm
| Outer Frame: | 2220mm(H) X820mm(W)x500mm(D) |
|---|---|
| Vertical Channel Size: | 2000mm(H)x700mm(W) |
| Product Type: | Security Walk Through Metal Detector |
70cm Pass Channel Door Frame Metal Detector 12 Independent Probes With LCD Display
| Electrical Current: | AC100V-240V 50/60Hz |
|---|---|
| Warranty: | 24 Months |
| Product Name: | Walk Through Metal Detector Gate |
100 Operating Frequency Walk Through Metal Detector , Door Metal Detector
| Sensitive Level: | From 0~299 Grade |
|---|---|
| Product Name: | Body Scanner Metal Detector |
| Detection Zones: | Six Zones |
High End Security Gate Scanner , Metal Detector Walk Through Gate 60 Zones
| Passenger Tunnel Size: | 760mm |
|---|---|
| Detection Zones: | 60 Zones |
| Weather-proof IP: | 65 |
Gatekeeper Metal Detector Body Scanner Security Door Frame 6 Detecting Zones
| Name: | Door Frame Metal Detector |
|---|---|
| Services: | OEM/ODM |
| Detecting Zone: | 6 Detecting Zones |
7 Inch LCD Display Door Frame Metal Detector 33 Pinpoint Zone For Doorways Access Control
| Product Name: | Multizone Door Frame Metal Detector |
|---|---|
| Display: | 7inch LCD |
| Detection Zone: | 33 Pinpoint Zone |
Adjustable Sensitivity Food Processing Metal Detectors , Conveyor Metal Detector Equipment
| Product Name: | Metal Detector For Seafood Industry |
|---|---|
| Belt Height From Earth: | 700mm |
| Weight: | About 250kg |

