All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ body scanner metal detector ] match 268 Products.
IP67 Waterproof Walk Through Metal Detector Security Gate Easy Self Assembly
| Product Name: | Walk Through Security Metal Detector |
|---|---|
| Detecting Zones: | 8,16,24 Zones Changeable |
| Water-proof Grade: | IP67 For Door Frame |
Entertainment Places Archway Metal Detector Doors Anti Interference Without Blind Area
| Name: | Archway Metal Detector |
|---|---|
| Detection Zones: | 8 Zones |
| Package: | Carton Or Wooden Case |
Unique Design 2020 New Hand Held Metal Detector With Comfortable Electronic Buttons
| Function: | Hand Held Metal Detector |
|---|---|
| Alarm Mode: | Vibration & Sound & Visual & Silent Mode |
| Sensitivity: | Low, Normal, High |
Light 55 Kgs Commercial Metal Detector , Metal Detector Door Frame 33 Detecting Zones
| Product Name: | Commercial Metal Detector Gate |
|---|---|
| Pass Through Size: | 720mm |
| Door Frame: | Elliptical |
Security Check Walk Through Body Scanner IR System For Airport Automatic Counting
| Name: | Airport Security Detector |
|---|---|
| Working Hours: | 40 Hours Continuously |
| MBSU Backup Battery: | Optional |
70cm Pass Channel Door Frame Metal Detector 12 Independent Probes With LCD Display
| Electrical Current: | AC100V-240V 50/60Hz |
|---|---|
| Warranty: | 24 Months |
| Product Name: | Walk Through Metal Detector Gate |
600g Net Weight Portable Infrared Body Surface Temperature Detector with CE,FCC Certificates
| Description: | Infrared Body Surface Temperature Detector |
|---|---|
| Net Weight: | 600g |
| Gross Weight: | 1.1kgs/set |
15W Low Voltage Metal Detector Gate , Metal Walk Through Gate 8/16/24/33/45 Zones Optional
| Product Name: | Metal Detector Advanced Technology Detector |
|---|---|
| Sensitivity: | 0 To300 |
| Work Environment: | -20 Degree~+45 Degree |
Security Checking Walk Through Gate Metal Detector , Multi Zone Metal Detector
| Name: | Walk Through Metal Detector Door |
|---|---|
| Detecting Zone: | 8 Detecting Zones |
| Warranty: | 2 Years Warranty And 10 Years Parts Supply Availability |
EDSP Technology 8 Zone Door Frame Metal Detector With LED Light Bar Alarming
| Name: | Door Frame Metal Detector |
|---|---|
| Services: | OEM/ODM |
| Display: | Two LED Light Bar, Small LCD Display |

