All Products
-
Walk Through Security Detector
-
Airport Security Detector
-
Hand Held Security Detector
-
X Ray Baggage Scanner
-
Food Grade Metal Detectors
-
Security Bollards
-
Under Vehicle Inspection System
-
Undercarriage Inspection Mirror
-
Bomb Disposal Device
-
Atomization Disinfection Machine
-
Non Contact Thermometer
-
Hydraulic Road Blocker
-
Tyre Killer
-
Door Frame Metal Detector
-
Security Metal Detector Wand
-
Industrial Metal Detector Conveyor
-
Archway Metal Detector
-
Bottle Liquid Scanner
-
Robbie-UKWe are particular happy with their quality of the products and timely delivery based on the agreements. Strongly recommend this company. -
Наталья-RussiaМы довольны их продуктами и послепродажным обслуживанием. -
David-KenyaProfessional sales staff not only provided suitable solutions and quality products, but also we received a warm welcome during visited their factory.
Keywords [ baggage x ray scanner ] match 283 Products.
Heavy Duty Traffic Spike Barrier , Automatic Electric Tire Killer
| Name: | Tyre Killer |
|---|---|
| Type: | Road Block |
| Supply Voltage: | 3phase/380V |
24V Low Noise Tyre Killer Traffic Spikes Road Barrier 3phase 380V
| Name: | Tyre Killer |
|---|---|
| Type: | Road Block |
| Supply Voltage: | 3phase/380V |
Remote Control One Way Automatic Spike Barrier , Road Tire Killer
| Name: | Tyre Killer |
|---|---|
| Type: | Road Block |
| Supply Voltage: | 3phase/380V |
33 Zones Archway Security Gate Pass Through Metal Detector With Password Management
| Item Name: | Archway Metal Detector |
|---|---|
| Intended UseIntended Use: | Security Check |
| System: | System With Password Management |
Rapid Deployable Airport Security Detector Gate With 8 Distinct Pinpoint Zones
| Name: | Airport Security Detector |
|---|---|
| Color: | 8 Zones |
| Package: | Carton Or Wooden Case |
Digital Display Airport Security Full Body Metal Detector Indoor Outdoor AC100V~240V
| Item Name: | Airport Security Detector |
|---|---|
| Sensitivity Level: | 0-300 |
| Packing Method: | Carton Or Wooden Case |
Archway Walk Though Metal Detector Gate Multi Zones 100 Working Frequencies
| Item Name: | Archway Metal Detector |
|---|---|
| Type: | Security Check |
| Packing Method: | Carton Or Wooden Case |
8 16 24 Zones Walk Through Metal Detector Waterproof DSP With Safe Alarm System
| Item Name: | Archway Metal Detector |
|---|---|
| Type: | Security Check |
| Packing Method: | Carton Or Wooden Case |
Security Check Arch Metal Detector Door Outdoor Waterproof Anti - Drop Function
| Item Name: | Archway Metal Detector |
|---|---|
| Intended UseIntended Use: | Security Check |
| System: | System With Password Management |
High Sensitivity Door Frame Metal Detector Visual Audible Alarm Clip Detection
| Name: | Door Frame Metal Detector |
|---|---|
| Services: | OEM/ODM |
| Display: | Two LED Light Bar, Small LCD Display |

